Nasi podopieczni


Na stronie tej znajdziecie Państwo opinie o naszej poradni wystawione przez naszych podopiecznych.

"Jestem zachwycona! Dieta ułożona przez Panią Dietetyk dała znakomite rezultaty. Schudłam, czuję się zdrowsza i szczęśliwsza. Z czystym sumieniem polecam poradnię Mag - Diet każdemu kto chce zgubić zbędne kilogramy i zdrowo żyć!"

Pani Ola z Gdańska

" Pełny profesjonalizm i sympatyczna obsługa. Pani dietetyk odwiedziła mnie w domu dostosowując się do moich możliwości czasowych. Pełna kultura i przemiła atmosfera. Zdziwił mnie fakt, iż poradnia interesuje się swoimi podopiecznymi w trakcie stosowania diety. Ułożona dieta była prosta, smaczna i nie wymagała długiego siedzenia przy "garach". Po 3 tygodniach diety mogę powiedzieć, iż mam 3 kilogramy mniej :):):)"
Pani Nina z Gdańska


"Bardzo profesjonalna i miła obsługa za niską zważywszy na konkurencję cenę. Jestem chory na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i mogę jeść tylko określone produkty. Po konsultacjach z panią dietetyk mam świadomość ile i co mogę jeść aby zapobiec bólom jakie towarzyszą mi przy tej chorobie oraz złagodzić jej objawy i nie dopuścić do zaostrzenia."

Pan Zbyszek z Pruszcza Gdańskiego


"Profesjonalna obsługa, dieta działa :) Serdecznie polecam"

Pani Iza z Tczewa


"Rewelacja !!! Dieta pozwoliła mi na zgubienie 10 kg w ciągu 9 tygodni. Zaczęłąm inaczej patrzeć na sposób odżywiania się. Jem zdrowo i nie tyję. Gorąco polecam"
Pani Marta z Gdyni


"Witam, Choruję na chorobę refluksową przełyku od niedawna. Słysząc diagnozę od lekarza załamałem ręce. Skontaktowałem się z Panią Dietetyk. Przygotowała dla mnie informacje, które pomogły mi zrozumieć co mogę jeść, na co zwracać uwagę i w jaki sposób przygotowywać posiłki. Od tamtej pory moje dolegliwości ustąpiły i czuję się lepiej."

Pan Maciej z Ujeściska

" Dietetyk godny polecenia, dieta prosta i smaczna, kontakt rewelacyjny, atmosfera zawsze miła a Pani dietetyk wiecznie uśmiechnięta. Zbędne kilogramy ładnie spadły, a ja trzymam swoją wagę już ponad 6 miesięcy"
Pani Agnieszka z Gdańska