O nas


Nieprawidłowe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej i ciągły stres powodują zwiększoną zachorowalność na choroby cywilizacyjne, do których zalicza się: cukrzycę, otyłość, chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze czy refluks żołądkowy-przełykowy.


Na codzień zajmujemy się osobami w wieku od 1 do 78 roku życia, które bardzo często oprócz nadwagi i otyłości mają inne problemy zdrowotne.  Staramy się za pośrednictwem diety wspomóc leczenie farmakologiczne i tym samym poprawić komfort pacjenta. Naszą główną specjalizacją są choroby dietozależne.

 

Dużą częścią naszych pacjentów są dzieci i młodzież, z których jesteśmy bardzo dumni za ich dzielną walkę i determinację w powrocie do zdrowia i lepszego samopoczucia.


Korzystając z naszej Poradni zdobędziesz wiedzę na temat zdrowego trybu życia i leczenia poprzez dietę. Poznasz tajniki zdrowego odżywiania i zrozumiesz jakich produktów należy unikać, aby móc cieszyć się dobrym samopoczuciem.


Misją Poradni jest propagowanie wiedzy na temat racjonalnego i zdrowego odżywiania. Chcemy udowodnić, że dieta to istotny element, który przyczynia się do poprawy stanu zdrowia i twojego samopoczucia.